
1 / 4
Audi A4 S4 B8 8K Antenas pastiprinātājs 8K9035225A 7617310146
UsedSKU: MDV104640
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8K9035225A |
| OEM code | 7617310146 |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 125 kW |
| Engine code | CAHA |
| Mileage | 125 000 km |
| Color | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8KXBA024338 |
| Condition | Used |
Category: Aerial antenna amplifier
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAntenas pastiprinātājs 8K9035225A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV103549
UsedAntenas pastiprinātājs 8E0035456D
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L
5.00 €MDV88379
UsedZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
No photo
UsedMultimediju kontrolieris 10R024808 V290007000
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
5.00 €MDV104420
No photo
UsedSkaņas pastiprinātājs 8R0035223F 0807101505
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
20.00 €MDV104077
UsedSkaņas pastiprinātājs 8R0035223G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548










