
1 / 12
Nissan Qashqai Rokturu komplekts 0265005514 47945JD00A
UsedSKU: MDV104768
70.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 0265005514 |
| OEM code | 47945JD00A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 110 000 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Condition | Used |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV66162
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV89915
UsedRokturu komplekts 25560JD003 9727SN
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
40.00 €MDV103344
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
40.00 €MDV106469
No photo
UsedRokturu komplekts 25560JD000 9422SN315
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV90305
UsedRokturu komplekts 5602SN
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
30.29 €MDV80277



