
1 / 6
Nissan Note (E11) Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD6V12 03132606362
UsedSKU: MDV105594
20.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | SD6V12 |
| OEM code | 03132606362 |
| Other codes | 92600AZ74A |
| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 92600CJ70B A42011A2901200
Nissan · Note (E11) · 2008 · 1.6L 81kW
58.90 €MDV65096
With defectsGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD6VDAF K9K276
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
13.64 €MDV30334
UsedTermostata korpuss 3026R
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
10.10 €MDV30462
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Note (E11) · 2008 · 1.4L 65kW
10.00 €MDV106508
UsedAizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
10.00 €MDV106507
UsedRokturu komplekts 25560BH00B 9729SB
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
80.00 €MDV106496











