
1 / 7
Nissan Qashqai Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28184JD45A PN3000FA
LietotaSKU: MDV100157
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 28184JD45A |
| OEM kods | PN3000FA |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 119 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1406709 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Apraksts
Sec.code not included
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD40A PN2804F
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106389
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 25915BH20C 7612830092
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD05A PN3001FA
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
25.25 €MDV92266
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185JD05A PN3001FA
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
25.25 €MDV91551
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija f60658
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28184JD45A CL081890083447
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV62989











