
1 / 8
Jaguar X-Type Priekšējais režģis 9X438A123A 9X438C427A
LietotaSKU: MDV100849
120.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 9X438A123A |
| OEM kods | 9X438C427A |
| Marka | Jaguar |
| Modelis | X-Type |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 114 kW |
| Dzinēja kods | QJBA |
| Nobraukums | 155 944 km |
| Krāsa | tektite grey / LND |
| VIN | SAJAH51149BJ51380 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējais režģis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējais režģis 8X438A100A 8X438A100Ac
Jaguar · X-Type · 2004 · 2.0L 96kW
50.50 €MDV84216
LietotaDzinēja pārsegs (vāks) K1370
Jaguar · X-Type · 2003 · 2.0L 96kW
25.25 €MDV11241
LietotaPriekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2009 · 2.2L 114kW
111.09 €MDV95333
LietotaPriekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2008 · 2.2L 107kW
118.16 €MDV59139
LietotaBufera putuplasta daļa 4X4317E898AE
Jaguar · X-Type · 2003 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV17294
LietotaPriekšējais bamperis
Jaguar · X-Type · 2009 · 2.0L 96kW
118.16 €MDV64868
