
1 / 8
Volkswagen PASSAT B6 Papildu bremžu signāla lukturis 1K6945097A
LietotaSKU: MDV103612
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1K6945097A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | PASSAT B6 |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | BKP |
| Nobraukums | 146 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ3CZ8E159478 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Papildu bremžu signāla lukturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 1K6945097A
Volkswagen · PASSAT B6 · 2009 · 1.9L
5.00 €MDV106342
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 1K6945097B
Volkswagen · PASSAT B6 · 2005 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV61346
LietotaAizmugurējais lukturis pārsegā 3C5945093F
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV58706
LietotaNumura zīmes apgaismojums
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.9L 77kW
10.10 €MDV64642
LietotaNumura zīmes apgaismojums 3C5943021
Volkswagen · PASSAT B6 · 2006 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV31349
LietotaNumura zīmes apgaismojums 1J6943021B
Volkswagen · PASSAT B6 · 2008 · 1.9L
5.00 €MDV51935



