
1 / 6
Mini One - Cooper Coupe R56 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) CMP01R134A 09226909062
LietotaSKU: MDV104113
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | CMP01R134A |
| OEM kods | 09226909062 |
| Citi kodi | 9223392 |
| Marka | Mini |
| Modelis | One - Cooper Coupe R56 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 135 kW |
| Dzinēja kods | N18B16A |
| Nobraukums | 109 000 km |
| Krāsa | midnight black / A94 |
| VIN | WMWSV32050T047755 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 06658502762 6942501
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2007 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV36617
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 1923F 9213175
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2011 · 1.6L 66kW
25.25 €MDV71360
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 6942501 1457F
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV54180
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 694250103 6942501
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2008 · 1.6L 88kW
20.20 €MDV54244
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 9213175 03173107162
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2011 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV85600
LietotaGaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums V758078180
Mini · One - Cooper Coupe R56 · 2010 · 1.6L 135kW
10.00 €MDV104397










