
1 / 7
Nissan Juke I F15 Citu veidu vadības bloki / moduļi 277601KB0A 523010
LietotaSKU: MDV104260
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 277601KB0A |
| OEM kods | 523010 |
| Citi kodi | 120612 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 119 621 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Citu veidu vadības bloki / moduļi
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi WC1G160B 17880FWC1G154
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
5.00 €MDV84878
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi CWTWC1G154 1788DFWC1G154
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
10.10 €MDV49365
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 277601KK0A 523009
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV78188
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 13LP1350T6 TWD1G791
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV58221
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 292A54BA0B
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.2L 85kW
10.10 €MDV65866
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 277601KK0A 523010
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV84751











