
1 / 7
Nissan Juke I F15 Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB3A C6Q08392
LietotaSKU: MDV104562
30.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 248451KB3A |
| OEM kods | C6Q08392 |
| Citi kodi | 248451KB3AJ |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 119 621 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Stāvoklis | Lietota |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 24845BV82A F7215022
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV55441
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 24845BV82C
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
40.39 €MDV61331
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KA0C
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
40.39 €MDV48501
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 24845BX83C
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
40.39 €MDV82477
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB0A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV93617
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB0A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV103059











