
1 / 20
Nissan Qashqai Aizdedzes ECU komplekts S180033108A 24810BR30C
LietotaSKU: MDV106231
110.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | S180033108A |
| OEM kods | 24810BR30C |
| Citi kodi | 23710BR30A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L |
| Dzinēja kods | K9K 282 |
| Nobraukums | 100 000 km |
| Krāsa | cafe latte / C30 |
| VIN | SJNFCAJ10U2129982 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizdedzes ECU komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAizdedzes ECU komplekts 23710JD59C S180033107A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV92299
LietotaAizdedzes ECU komplekts S180033107 284B2JD02E
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV89885
LietotaAizdedzes ECU komplekts MEC940240 284B2BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
100.00 €MDV100232
LietotaAizdedzes ECU komplekts 23710BR30A S180033108A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
110.00 €MDV98000
LietotaAizdedzes ECU komplekts 237104ED0C EMS3155
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
160.00 €MDV97381
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254

