
1 / 4
Mazda 6 Citu veidu vadības bloki / moduļi GS1D66750A GS1D66750A
LietotaSKU: MDV12686
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | GS1D66750A |
| OEM kods | GS1D66750A |
| Citi kodi | K1022 |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 120 kW |
| Dzinēja kods | R2AA |
| Nobraukums | 89 000 km |
| VIN | JMZGH14A601241245 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Citu veidu vadības bloki / moduļi
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 5
Līdzīgas preces
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi GKK167Y60D K021614J06
Mazda · 6 · 2015 · 2.2L 110kW
15.15 €MDV79526
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi R2AB18881 2758009155
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
25.25 €MDV31004
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi TD1166950 090801
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
10.10 €MDV39626
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi KD45675U0 X1T66083H
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
10.00 €MDV101349
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi GKK167Y60C K021613G29
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
10.00 €MDV101148
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
5.00 €MDV71948











