
1 / 8
Mazda 6 Stūres drošības spilvens GS1G57K00 T93402A
LietotaSKU: MDV48869
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | GS1G57K00 |
| OEM kods | T93402A |
| Citi kodi | A11B44156067 |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.2L 136 kW |
| Dzinēja kods | R2AA |
| Nobraukums | 180 000 km |
| Krāsa | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH14A601247291 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens GDK557K00 T93442A
Mazda · 6 · 2012 · 1.8L
10.00 €MDV106925
LietotaStūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990
LietotaStūres drošības spilvens T93442A GDK557K00
Mazda · 6 · 2011 · 2.0L 114kW
10.10 €MDV85831
LietotaStūres drošības spilvens T93402A GS1G57K00
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV80663
LietotaStūres drošības spilvens T93402A GS1G57K00
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
10.10 €MDV85577
LietotaStūres drošības spilvens GS1E57K00
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051










