
1 / 9
Volkswagen Polo IV 9N3 Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 6Q0807717A
LietotaSKU: MDV55867
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6Q0807717A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Polo IV 9N3 |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.4L 59 kW |
| Dzinēja kods | BUD |
| Nobraukums | 96 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ8Y027463 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšpusē dekoratīva bampera uzlikas
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaPriekšpusē dekoratīva bampera uzlikas 6Q0807718A
Volkswagen · Polo IV 9N3 · 2008 · 1.4L 51kW
15.30 €MDV50302
LietotaApakšējā bampera daļa (lūpa)
Volkswagen · Polo IV 9N3 · 2008 · 1.4L 51kW
20.20 €MDV49720
LietotaApakšējā bampera daļa (lūpa) 6Q0805903B
Volkswagen · Polo IV 9N3 · 2007 · 1.4L 59kW
10.10 €MDV55855
LietotaPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 6Q0853665E
Volkswagen · Polo IV 9N3 · 2005 · 1.4L 55kW
15.15 €MDV66675
LietotaPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 6Q0853666H M5827
Volkswagen · Polo IV 9N3 · 2005 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV66674
LietotaPriekšējais bamperis
Volkswagen · Polo IV 9N3 · 2007 · 1.4L
121.19 €MDV75133
