
1 / 6
Skoda Octavia Mk2 (1Z) Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 1K0145770B 1K0145762A
LietotaSKU: MDV60130
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1K0145770B |
| OEM kods | 1K0145762A |
| Marka | Skoda |
| Modelis | Octavia Mk2 (1Z) |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.9L 77 kW |
| Dzinēja kods | BXE |
| Nobraukums | 130 902 km |
| Krāsa | highland gruen / LF6K |
| VIN | TMBHS21Z072024321 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Interkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 1K0145770AE 0281002977
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2011 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV77336
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 038906051C B668
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2010 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV42552
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 03G906051E K1393
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2012 · 1.6L 77kW
10.10 €MDV22052
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 1K0145762P
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2006 · 1.9L 77kW
10.00 €MDV60126
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 1K0129654AA 446156602
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2006 · 1.9L 77kW
10.00 €MDV60128
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 7811420004 322069
Skoda · Octavia Mk2 (1Z) · 2005 · 1.6L 75kW
5.00 €MDV42568










