
1 / 5
Ford Mondeo MK IV Vilkšanas āķa vāciņš bamperī 7S7117K922A M738A
LietotaSKU: MDV62509
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 7S7117K922A |
| OEM kods | M738A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo MK IV |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 103 kW |
| Dzinēja kods | QXBA |
| Nobraukums | 148 000 km |
| Krāsa | thunder metallic / T6 |
| VIN | WF0EXXGBBE8A65284 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Vilkšanas āķa vāciņš bamperī
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaVilkšanas āķa vāciņš bamperī 7S7117K922A
Ford · Mondeo MK IV · 2007 · 2.0L
5.00 €MDV62513
LietotaVilkšanas āķa vāciņš bamperī 7S7117K922A
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV61972
LietotaVilkšanas āķa vāciņš bamperī 7S7117K922
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
5.00 €MDV59044
LietotaVilkšanas āķa vāciņš bamperī BS7117K922A
Ford · Mondeo MK IV · 2013 · 2.0L 120kW
5.00 €MDV59041
LietotaApakšējā bampera daļa Fx8na BS7J17E956ABW
Ford · Mondeo MK IV · 2011 · 2.0L 120kW
151.49 €MDV83577
LietotaApakšējā bampera daļa 768V4C7 2042
Ford · Mondeo MK IV · 2008 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV60502



