
1 / 5
Mini Paceman (R61) Gaisa vārsta motoriņš 9286871 T1025902V
LietotaSKU: MDV64746
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 9286871 |
| OEM kods | T1025902V |
| Citi kodi | HAD36005A |
| Marka | Mini |
| Modelis | Paceman (R61) |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.6L 140 kW |
| Dzinēja kods | N18 B16 A |
| Nobraukums | 124 000 km |
| Krāsa | crystal silver / B12 |
| VIN | WMWSS720X0WN50986 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa vārsta motoriņš
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa vārsta motoriņš 9286871 T1025902V
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV65892
LietotaMazā radiatora ventilatora reostats
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV64884
LietotaMazā radiatora ventilators 3422645
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
20.20 €MDV66572
LietotaMehāniska 6 ātrumu pārnesumkārba 9803236 2300980323608
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
504.95 €MDV65274
LietotaPriekšējais detaļu komplekts 9806064 9802025
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
1110.89 €MDV71466
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 3457434
Mini · Paceman (R61) · 2013 · 1.6L 140kW
73.63 €MDV64765







