
1 / 8
BMW 1 E81 E87 Stūres drošības spilvens 305166199001AJ 33677051505W
LietotaSKU: MDV69006
35.34 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 305166199001AJ |
| OEM kods | 33677051505W |
| Citi kodi | 103088CP12321 |
| Marka | BMW |
| Modelis | 1 E81 E87 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 85 kW |
| Dzinēja kods | N47 D20 A |
| Nobraukums | 146 719 km |
| Krāsa | schwarz II / 668 |
| VIN | WBAUK52090VM46430 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2007 · 1.6L 90kW
20.20 €MDV56461
LietotaStūres drošības spilvens
BMW · 1 E81 E87 · 2007 · 2.0L
35.34 €MDV59092
LietotaStūres drošības spilvens 305106199001AA 04B3000P0691R
BMW · 1 E81 E87 · 2004 · 2.0L
45.44 €MDV85836
LietotaStūres drošības spilvens 3051661990001 6619900
BMW · 1 E81 E87 · 2004 · 2.0L 120kW
70.70 €MDV80556
LietotaStūres drošības spilvens 305166199001AJ 09B0890P0832B
BMW · 1 E81 E87 · 2009 · 2.0L 85kW
35.34 €MDV81849
LietotaRokturu komplekts 9123034 1000160602
BMW · 1 E81 E87 · 2009 · 2.0L
15.15 €MDV83532
