
1 / 7
Renault Scenic III - Grand scenic III Dzinēja vadības bloks S180067109A 237100777R
LietotaSKU: MDV69169
10.10 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | S180067109A |
| OEM kods | 237100777R |
| Marka | Renault |
| Modelis | Scenic III - Grand scenic III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 110 389 km |
| Krāsa | brown / TECNB |
| VIN | VF1JZ0BB643947580 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinēja vadības bloks
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaDzinēja vadības bloks 237100777R S180067109
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV31939
LietotaDzinēja vadības bloks 0281014546 237100055R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2009 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV100243
LietotaCitu veidu vadības bloki / moduļi 284B17882R 706225398
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L
10.00 €MDV106163
LietotaRokas bremžu vadības modulis 285F28650R 32620201
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L
40.00 €MDV106142
Nav foto
LietotaKomforta modulis S180098201 284B12041R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104935
LietotaParkošanas (PDC) vadības bloks 259904647R 604352
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
10.00 €MDV94536






