
1 / 7
Ford Mondeo Mk III Aizmugurējais lukturis virsbūvē 3S7113404A 0374D
LietotaSKU: MDV70890
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3S7113404A |
| OEM kods | 0374D |
| Citi kodi | 6S7113404A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Mondeo Mk III |
| Gads | 2007 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 92 kW |
| Dzinēja kods | CHBA |
| Nobraukums | 113 578 km |
| Krāsa | moondust silver / 60 |
| VIN | WF05XXGBB57C16015 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 1S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 1S7113405A K2508
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē K2491 1S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 084311938
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē 3S7113405A 3S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13256



