
1 / 15
Suzuki Grand Vitara I Dzinēja vadu instalācija 3C0D91 3660554
LietotaSKU: MDV73048
100.99 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3C0D91 |
| OEM kods | 3660554 |
| Citi kodi | H27A |
| Marka | Suzuki |
| Modelis | Grand Vitara I |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.7L 127 kW |
| Dzinēja kods | H 27 A |
| Nobraukums | 111 451 km |
| Krāsa | blueish black / ZJ3 |
| VIN | JSAHTX92V00172657 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Dzinēja vadu instalācija
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAvārijas lukturu slēdzis
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 1.6L 71kW
20.20 €MDV49821
LietotaAvārijas lukturu slēdzis
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 1.6L 71kW
20.20 €MDV49702
LietotaDrošinātāju bloks K3035
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV25109
LietotaGaisa spilvenu vadības bloks 3891054J10 02631003CP9
Suzuki · Grand Vitara I · 2003 · 2.7L 127kW
50.50 €MDV72900
LietotaAvārijas lukturu slēdzis 3678052J20 G602781002
Suzuki · Grand Vitara I · 2005 · 2.0L 103kW
20.00 €MDV37424
Nav foto
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 7440054J12 5037223532
Suzuki · Grand Vitara I · 2003 · 1.6L 72kW
20.00 €MDV100658









