
1 / 9
Renault Clio III Rokturu komplekts 8200906814A 8201590638A
LietotaSKU: MDV80221
70.70 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8200906814A |
| OEM kods | 8201590638A |
| Marka | Renault |
| Modelis | Clio III |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 55 kW |
| Dzinēja kods | D4F 740 |
| Nobraukums | 89 000 km |
| Krāsa | glacier white / OV369 |
| VIN | VF1CRCS0H45898047 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 8200906794 0160110106
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
90.00 €MDV104713
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 8200906814A 8200906814
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
90.00 €MDV104486
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 8200906799 88104051120
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
121.19 €MDV71573
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 88103009260 88102003260
Renault · Clio III · 2009 · 1.5L 63kW
111.09 €MDV76177
LietotaRokturu komplekts 88103009439 88102002080
Renault · Clio III · 2011 · 1.2L 55kW
70.70 €MDV87139
LietotaRokturu komplekts 8200906799 88104051140
Renault · Clio III · 2010 · 1.2L
60.60 €MDV86641








