
1 / 39
Audi A5 Sportback 8TA Galva CDNB 06H103495AE
Ar defektuSKU: MDV84226
353.47 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | CDNB |
| OEM kods | 06H103495AE |
| Citi kodi | 06H103373K |
| Marka | Audi |
| Modelis | A5 Sportback 8TA |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 132 kW |
| Dzinēja kods | CDNB |
| Nobraukums | 115 000 km |
| Krāsa | eissilber / LX7W |
| VIN | WAUZZZ8T3AA009686 |
| Stāvoklis | Ar defektu |
Kategorija: Galva
Apraksts
the intake valves are bent
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaKarteris GD01567 CD01567
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV84545
LietotaSadales vārpstas piedziņas ķēdes vāciņš 06H109211Q
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
20.20 €MDV84387
LietotaEļļas sūknis 06H115105AF
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
40.39 €MDV84382
LietotaVirzulis ar klani CDNB
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84161
LietotaVirzulis ar klani CDNB
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84164
LietotaVirzulis ar klani CDNB
Audi · A5 Sportback 8TA · 2009 · 2.0L 132kW
30.29 €MDV84157








