
1 / 8
Renault Scenic III - Grand scenic III Elektrisko logu slēdzis 809610016R 002720A
LietotaSKU: MDV88579
15.30 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 809610016R |
| OEM kods | 002720A |
| Marka | Renault |
| Modelis | Scenic III - Grand scenic III |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 832 |
| Nobraukums | 121 310 km |
| Krāsa | gris platine / TED69 |
| VIN | VF1JZ0B0642781397 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Elektrisko logu slēdzis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaElektrisko logu slēdzis 809610016
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104800
LietotaElektrisko logu slēdzis 809610016R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV86178
LietotaElektrisko logu slēdzis 809610016R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV90005
LietotaElektrisko logu slēdzis E30169 1760B
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV68908
LietotaElektrisko logu slēdzis 809615953R 9788736
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 2.0L
30.29 €MDV73985
LietotaElektrisko logu slēdzis 809610016R
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.9L 96kW
15.00 €MDV98109



