
1 / 6
Nissan Qashqai Apakšspārns 63840BR00A
LietotaSKU: MDV92466
30.29 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 63840BR00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 000 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2278905 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaApakšspārns 63841EY10A 63843EE10A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92558
LietotaApakšspārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92545
LietotaApakšspārns 63841BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92540
LietotaApakšspārns 63841EY10A
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV92550
LietotaApakšspārns 63840eY10A
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
25.25 €MDV92551
LietotaApakšspārns 63840BR00A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L
30.29 €MDV92472








