
1 / 6
Nissan Qashqai+2 Apakšspārns 63841BR00A
LietotaSKU: MDV92629
35.34 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 63841BR00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai+2 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 165 246 km |
| Krāsa | titanium / KAQ |
| VIN | SJNJCAJ10U7039786 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Apakšspārns
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaSpārns
Nissan · Qashqai+2 · 2013 · 1.6L 96kW
35.34 €MDV82689
LietotaSpārns K4287
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV30968
LietotaAugšējais režģis 9962M5024
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.6L
60.00 €MDV105166
LietotaVilkšanas cilpas vāciņš 622A0JD001
Nissan · Qashqai+2 · 2009 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV66558
LietotaBampera apakšas aizsargs NMSAN 75892BR00A
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV76824
LietotaPriekšējais bamperis
Nissan · Qashqai+2 · 2010 · 1.5L 81kW
90.89 €MDV75332
