
1 / 7
Volkswagen Polo V 6R Stūres drošības spilvens 6R9880201A 6RS880201A
LietotaSKU: MDV93347
99.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6R9880201A |
| OEM kods | 6RS880201A |
| Citi kodi | 20111290360 |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Polo V 6R |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 44 kW |
| Dzinēja kods | CGPB |
| Nobraukums | 157 000 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ6RZBU077506 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūres drošības spilvens
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaStūres drošības spilvens 3C8971584 306398750AC
Volkswagen · Polo V 6R · 2010 · 1.2L
60.60 €MDV87837
LietotaStūres drošības spilvens 6RS880201 4R9880201
Volkswagen · Polo V 6R · 2011 · 1.6L 66kW
60.60 €MDV82104
LietotaRokturu komplekts 6Q0953503EC
Volkswagen · Polo V 6R · 2010 · 1.2L
15.00 €MDV103577
LietotaKomforta modulis A2C53362300 6R0937087D
Volkswagen · Polo V 6R · 2010 · 1.2L
100.00 €MDV106256
Nav foto
LietotaBagāžnieka rokturis 6R6827469
Volkswagen · Polo V 6R · 2012 · 1.2L 44kW
35.00 €MDV104793
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena)
Volkswagen · Polo V 6R · 2012 · 1.2L 44kW
20.00 €MDV104995


