
1 / 4
Audi TT Mk1 Augstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX28A
LietotaSKU: MDV97102
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | GN10236 |
| OEM kods | KX28A |
| Marka | Audi |
| Modelis | TT Mk1 |
| Gads | 2001 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 165 kW |
| Dzinēja kods | BAM |
| Nobraukums | 175 000 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | TRUZZZ8N821003538 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Augstsprieguma spole (aizdedzei)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaAugstsprieguma spole (aizdedzei) 06B905115R K1346
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV29612
LietotaAugstsprieguma spole (aizdedzei) 06B905115R 2432ESV
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV29615
LietotaAugstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX21K
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV29613
LietotaAugstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX28A
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV97097
LietotaAugstsprieguma spole (aizdedzei) GN10236 KX28A
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV97099
LietotaDegvielas maģistrālā caurule 06A133681B
Audi · TT Mk1 · 2001 · 1.8L
40.00 €MDV104341



