
1 / 8
Ford Focus Bampera apakšas aizsargs 3M51A8B384A D2L4A
Ar defektuSKU: MDV98731
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 3M51A8B384A |
| OEM kods | D2L4A |
| Marka | Ford |
| Modelis | Focus |
| Gads | 2006 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 85 kW |
| Dzinēja kods | KKDA |
| Nobraukums | 193 000 km |
| Krāsa | panther black / F3 |
| VIN | WF03XXGCD36A82979 |
| Stāvoklis | Ar defektu |
Kategorija: Bampera apakšas aizsargs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaBampera apakšas aizsargs BM51A8B384A
Ford · Focus · 2011 · 1.6L
20.20 €MDV49759
LietotaBampera apakšas aizsargs 7M51A8B384A
Ford · Focus · 2008 · 2.0L
20.20 €MDV49717
LietotaBampera apakšas aizsargs
Ford · Focus · 2009 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV76886
LietotaBampera apakšas aizsargs 7M51A8B384AF K5954
Ford · Focus · 2007 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV43364
LietotaBampera apakšas aizsargs 7M51A8B384 7M51A8B384af
Ford · Focus · 2008 · 1.6L 66kW
20.20 €MDV92456
LietotaBampera apakšas aizsargs 7M51A8B384AF D2L4A
Ford · Focus · 2008 · 1.6L 74kW
20.20 €MDV70912
