
1 / 9
Jaguar XF X250 Avārijas lukturu slēdzis 120515A J6R3A
UsedSKU: MDV101515
30.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 120515A |
| OEM code | J6R3A |
| Other codes | CX2313D734AD |
| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2012 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 177 kW |
| Engine code | 306DT |
| Mileage | 193 000 km |
| Color | indus silver / MEN |
| VIN | SAJAC0645CNS59582 |
| Condition | Used |
Category: Hazard light switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 1507100947
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV103824
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 03035500
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L 180kW
5.00 €MDV103830
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2009 · 2.7L
5.00 €MDV88186
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB 03035500
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
5.00 €MDV104008
UsedAvārijas lukturu slēdzis 03035500 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L
5.00 €MDV69246
UsedAvārijas lukturu slēdzis 8X2311B650AB
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
5.00 €MDV98200











