
1 / 9
Nissan Juke I F15 Degvielas caurulīte (-es) K9K410 K9K
UsedSKU: MDV105744
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | K9K410 |
| OEM code | K9K |
| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2012 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 119 621 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Condition | Used |
Category: Fuel line pipe
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedDegvielas caurulīte (-es) K9K410 K9K
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105739
UsedDegvielas caurulīte (-es) K9K K9K410
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105737
UsedDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 09701687030
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV77231
UsedDegvielas filtra korpuss
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV52941
UsedDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 170401KB0A 07E111053
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV53476
UsedDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 312001C
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
10.10 €MDV81890









