
1 / 6
Volkswagen Caddy Gaisa ieplūdes kanāla detaļas 1K0805962A
UsedSKU: MDV106015
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1K0805962A |
| Make | Volkswagen |
| Model | Caddy |
| Year | 2007 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.9L 77 kW |
| Engine code | BLS |
| Mileage | 196 000 km |
| Color | prata reflex / LA7W |
| VIN | WV1ZZZ2KZ7X095966 |
| Condition | Used |
Category: Air intake duct part
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas 1K0805962E 1Q0805962
Volkswagen · Caddy · 2007 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV106012
UsedŠļūtene (-es) / caurule (-es) 3C0129654 3C0129654M
Volkswagen · Caddy · 2007 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV106014
UsedBagāžnieka rokturis K5034
Volkswagen · Caddy · 2005 · 2.0L 51kW
10.10 €MDV36443
UsedStūres leņķa sensors 05113500 1K0953549
Volkswagen · Caddy · 2005 · 2.0L 51kW
10.10 €MDV36301
UsedAizmugurē lāgas/Resori 1194 0397
Volkswagen · Caddy · 2007 · 2.0L
25.25 €MDV44295
UsedKarteris 038103603AG
Volkswagen · Caddy · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV44334




