
1 / 6
Ford Focus C-MAX Spoilera aizmugurējais vāks 3M51R44210A 3M51R44210A
UsedSKU: MDV11720
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 3M51R44210A |
| OEM code | 3M51R44210A |
| Other codes | K1429 |
| Make | Ford |
| Model | Focus C-MAX |
| Year | 2006 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 85 kW |
| Engine code | KKDA |
| Mileage | 87 000 km |
| VIN | WF0MXXGCDM6M29644 |
| Condition | Used |
Category: Tailgate/trunk spoiler
Donor vehicle photos

1 / 5
Similar items
UsedSpoilera aizmugurējais vāks K3786
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.6L 85kW
10.10 €MDV28761
UsedSpoilera aizmugurējais vāks 3M5JR44210ACW 3M5JR44210ACW
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
20.20 €MDV11725
UsedAugstsprieguma spole (aizdedzei) 0221503485 4M5G12029ZB
Ford · Focus C-MAX · 2008 · 1.6L 74kW
5.00 €MDV32804
UsedAizmugurējā loga tīrītāja motoriņš 3M51R17K441AC K3165
Ford · Focus C-MAX · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV25606
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 4M5H19D629AD 4M5H19D629AD
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
15.15 €MDV14594
UsedStarteris KKDA
Ford · Focus C-MAX · 2006 · 1.8L 85kW
10.10 €MDV14593



