
1 / 3
Jaguar XF X250 Cita veida salona detaļa 8X23046A94A 8X23046A94A
UsedSKU: MDV13665
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8X23046A94A |
| OEM code | 8X23046A94A |
| Other codes | K1436 |
| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.7L 152 kW |
| Engine code | AJD |
| Mileage | 1 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Other interior part
Donor vehicle photos

1 / 4
Similar items
UsedCita veida salona detaļa 8X2319E766A E129631020
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
10.10 €MDV34138
UsedCita veida ārēja detaļa 8X23279A66AD 8X23279A66AD
Jaguar · XF X250 · 2008 · 2.7L 152kW
10.10 €MDV13326
UsedAizmugurējā pārsega pievilcējs 3M51R404B12
Jaguar · XF X250 · 2011 · 3.0L 177kW
10.00 €MDV95446
No photo
UsedPārslēgšanas mehanisms (kulisa) 9X237E453DB 10007100
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
190.00 €MDV104061
No photo
UsedHidrauliskais servotronic spiediena vārsts 02194592 0360252
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L 180kW
60.00 €MDV104501
No photo
UsedSkaņas pastiprinātājs 8X2314C512AA MJ272100345
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L 180kW
30.00 €MDV104339











