
1 / 6
Nissan Kubistar Stūres pastiprinātāja sūknis 7700419117 7700420305A
UsedSKU: MDV23764
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 7700419117 |
| OEM code | 7700420305A |
| Other codes | K1993 |
| Make | Nissan |
| Model | Kubistar |
| Year | 2004 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 48 kW |
| Engine code | K9K 704 |
| Mileage | 65 000 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Power steering pump
Similar items
UsedElektrisks radiatoru ventilators
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
15.15 €MDV16086
UsedGaisa filtra kaste 8200267456
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
10.10 €MDV15897
UsedPriekšējais bamperis
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
25.25 €MDV15542
UsedCita veida dzinēja detaļas 8200196252 K1993
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
15.15 €MDV23883
UsedSadales vārpsta K1993
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
25.25 €MDV23884
UsedVārstu vāks 8200272214 K1993
Nissan · Kubistar · 2004 · 1.5L 48kW
10.10 €MDV23888





