
1 / 8
Ford Kuga I Priekšējās arkas apdare 8V41S16D239A M738A
UsedSKU: MDV33829
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8V41S16D239A |
| OEM code | M738A |
| Other codes | NSP5905 |
| Make | Ford |
| Model | Kuga I |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 120 kW |
| Engine code | TXDA |
| Mileage | 87 000 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Front arch trim
Similar items
UsedPriekšējās arkas apdare 8V41S16D239A
Ford · Kuga I · 2012 · 2.0L
10.10 €MDV83274
UsedPriekšējās arkas apdare 8V41S16D239A
Ford · Kuga I · 2010 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV79936
UsedPriekšējās arkas apdare 8V41S16D238A MSP5905
Ford · Kuga I · 2011 · 2.0L 120kW
15.15 €MDV67042
UsedPriekšējās arkas apdare 8V41S16D238A SP5905
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV85273
UsedPriekšējās arkas apdare 8V41S16D239A SP5905
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV84891
UsedPriekšējās arkas apdare 8V41S16D238A SP5905
Ford · Kuga I · 2009 · 2.0L 100kW
15.15 €MDV81979











