
1 / 6
Nissan Note (E11) Drošības jostu brīdinājuma relejs 250209U00A 18H09
UsedSKU: MDV37485
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 250209U00A |
| OEM code | 18H09 |
| Other codes | 451542 |
| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2009 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 63 kW |
| Engine code | K9K 276 |
| Mileage | 94 000 km |
| VIN | 1 |
| Condition | Used |
Category: Seat belt warning relay
Similar items
UsedDrošības jostu brīdinājuma relejs 250209U00A K3375
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.6L 81kW
10.10 €MDV27677
No photo
UsedKvēlsveču relejs BED712 7700115078
Nissan · Note (E11) · 2012 · 1.4L 65kW
15.15 €MDV87584
UsedKvēlsveču relejs 7700115078 380712
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
5.00 €MDV30336
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 7612830212 809H8H
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
150.00 €MDV106164
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185BH10A PN3001PB
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
45.00 €MDV106406
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 281859U10A PN3001PA0028817
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
20.00 €MDV106311









