
1 / 8
Nissan Qashqai Vidusdaļas apakšas aizsargs 74815BR00A 74815BR30A
UsedSKU: MDV38609
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 74815BR00A |
| OEM code | 74815BR30A |
| Other codes | K5145 |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Mileage | 0 km |
| Condition | Used |
Category: Center/middle under tray cover
Similar items
UsedVidusdaļas apakšas aizsargs 74814BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV38611
UsedBampera apakšas aizsargs 75892JD000
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
15.15 €MDV76883
UsedDzinēja apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2007 · 2.0L
20.20 €MDV76855
UsedBampera apakšas aizsargs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV53790
UsedBampera apakšas aizsargs 75892BR00A
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV38556
UsedBampera apakšas aizsargs 75892 75892BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV104421

