
1 / 8
Ford Galaxy EGR vārsts PLH13206A V8C50
UsedSKU: MDV52383
66.26 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | PLH13206A |
| OEM code | V8C50 |
| Other codes | 7JH19206A |
| Make | Ford |
| Model | Galaxy |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | T1WA |
| Mileage | 252 000 km |
| Color | panther black / G6 |
| VIN | WF0MXXGBWMDP22262 |
| Condition | Used |
Category: EGR valve
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedEGR vārsts 038131501AA 352106042
Ford · Galaxy · 2002 · 1.9L 85kW
10.10 €MDV33453
UsedEGR dzesētājs
Ford · Galaxy · 2006 · 1.9L 110kW
10.10 €MDV65129
UsedSekundārais gaisa pumpis 72273803
Ford · Galaxy · 2004 · 2.8L 150kW
10.10 €MDV24115
UsedEGR dzesētājs 4M5Q9F464B1C
Ford · Galaxy · 2006 · 1.8L 92kW
5.00 €MDV102275
UsedIzplūdes kolektors 4M5Q9428AB 27206
Ford · Galaxy · 2006 · 1.8L 92kW
15.00 €MDV103118
UsedTurbīnu elektriskās vadības pievads T304725Y01 724299018
Ford · Galaxy · 2006 · 2.0L 103kW
30.00 €MDV105995











