
1 / 9
Seat Ibiza IV (6J,6P) Starteris 02Z911024K TS18E
UsedSKU: MDV53493
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 02Z911024K |
| OEM code | TS18E |
| Other codes | 18474 |
| Make | Seat |
| Model | Ibiza IV (6J,6P) |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 77 kW |
| Engine code | CAYC |
| Mileage | 126 930 km |
| Color | amarillo crono / LS1A |
| VIN | VSSZZZ6JZAR123775 |
| Condition | Used |
Category: Starter motor
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedStarteris 02Z911024K 140512
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.2L 55kW
10.00 €MDV105690
UsedStarteris 02T911023S 1010095401
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV83323
UsedStarteris 02T911023S D6GS12
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2010 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV71259
UsedStarteris 02T911023S
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2009 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV53775
UsedStarteris
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2014 · 1.2L 77kW
20.20 €MDV53388
UsedStarteris 02T911024N
Seat · Ibiza IV (6J,6P) · 2012 · 1.4L 63kW
10.10 €MDV11297


