
1 / 6
Ford Focus Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8M51R19953A D2A3A
UsedSKU: MDV58405
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8M51R19953A |
| OEM code | D2A3A |
| Other codes | 8M51R19953AEW |
| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 85 kW |
| Engine code | KKDA |
| Mileage | 126 400 km |
| Color | panther black / F3 |
| VIN | WF0PXXWPDP9U53360 |
| Condition | Used |
Category: Front fog light trim/grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8M51R19952AE K2876
Ford · Focus · 2009 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV25831
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8M51R19953AE K2876
Ford · Focus · 2009 · 1.4L 1kW
10.10 €MDV25832
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8M51R19952AE
Ford · Focus · 2010 · 2.0L 120kW
10.10 €MDV12869
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 8M5119952AEW K3200
Ford · Focus · 2007 · 1.6L 1kW
10.10 €MDV23969
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 4M5119952AE K3608
Ford · Focus · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV28037
UsedPretmiglas luktura dekoratīvais režģis 4M5119953AE K3608
Ford · Focus · 2005 · 2.0L 100kW
10.10 €MDV27890


