
1 / 9
Ford C-MAX II EGR vārsts S71519206A 3C60
UsedSKU: MDV59711
30.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | S71519206A |
| OEM code | 3C60 |
| Other codes | PDH19206A |
| Make | Ford |
| Model | C-MAX II |
| Year | 2014 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 85 kW |
| Engine code | T1DA |
| Mileage | 140 000 km |
| Color | deep impact blue / HA |
| VIN | WF0JXXWPBJEY44077 |
| Condition | Used |
Category: EGR valve
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedIzplūdes gāzu spiediena sensors AV615L200AB CZQ7A14A17B
Ford · C-MAX II · 2014 · 1.6L 85kW
5.00 €MDV61414
UsedDzinējs TXDB
Ford · C-MAX II · 2013 · 2.0L 120kW
700.00 €MDV94228
UsedDzinēja pārsega skaņas izolācija AM51R16746
Ford · C-MAX II · 2010 · 1.6L 85kW
30.29 €MDV95062
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija AM5T18C815XM 10R035513
Ford · C-MAX II · 2014 · 1.6L 85kW
45.00 €MDV60541
UsedStūres drošības spilvens
Ford · C-MAX II · 2014 · 1.6L 85kW
35.34 €MDV59069
No photo
UsedRokturu komplekts AV6T13335AB AV6T13N064AD
Ford · C-MAX II · 2010 · 1.6L 85kW
20.20 €MDV90510









