
1 / 9
Ford Focus Apakšējais režģis (trīsdaļīgs) 8M5117B968A LKN0097A
UsedSKU: MDV67088
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8M5117B968A |
| OEM code | LKN0097A |
| Make | Ford |
| Model | Focus |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.6L 80 kW |
| Engine code | G8DA |
| Mileage | 130 944 km |
| Color | ocean / 36 |
| VIN | WF0PXXWPDP8S20476 |
| Condition | Used |
Category: Front bumper lower grill
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
No photo
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) FD0733101 D1006QA6044
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104706
No photo
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) BM5117K947A D2A3B
Ford · Focus · 2013 · 1.0L
20.00 €MDV104703
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) BM5117K945A D2A34
Ford · Focus · 2014 · 1.0L
10.00 €MDV105164
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) 8M5119953BE
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56490
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) 8M5119952BE
Ford · Focus · 2011 · 1.6L 66kW
10.10 €MDV56487
UsedApakšējais režģis (trīsdaļīgs) 8M5119953BE
Ford · Focus · 2010 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV55826


