
1 / 7
Audi A4 S4 B6 8E 8H Dzinēja vadības bloks 1039S01972 8E0906018K
UsedSKU: MDV69294
50.50 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1039S01972 |
| OEM code | 8E0906018K |
| Other codes | 01417763689 |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B6 8E 8H |
| Year | 2003 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 110 kW |
| Engine code | AWA |
| Mileage | 166 000 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | WAUZZZ8E33A376012 |
| Condition | Used |
Category: Engine control unit/module
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedKomforta modulis 8E0959433BC
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 74kW
30.29 €MDV88276
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 8Z0919283A 601794
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 1.9L 96kW
10.10 €MDV34949
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8e0820043h 8E0820043HD
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2002 · 1.8L
25.25 €MDV82231
UsedDegvielas inžektoru - sprauslu vadības bloks 8987120070 1310001371
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 1.9L 77kW
5.00 €MDV95095
UsedSignalizācijas vadības bloks 8H0951177 K889
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2004 · 3.0L 162kW
5.00 €MDV14028
UsedSignalizācijas vadības bloks 8H0951178 K5472
Audi · A4 S4 B6 8E 8H · 2003 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV42715