
1 / 10
Jaguar XF X250 Spārna dekoratīvā apdare (moldings) CX23280B11A CX2M280B11A
UsedSKU: MDV69566
35.34 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | CX23280B11A |
| OEM code | CX2M280B11A |
| Other codes | CX23280B11AEW |
| Make | Jaguar |
| Model | XF X250 |
| Year | 2013 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.2L 147 kW |
| Engine code | 224DT |
| Mileage | 0 km |
| Color | lunar grey / LJZ |
| VIN | SAJAC0560DDS94413 |
| Condition | Used |
Category: Fender trim (molding)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedApakšspārns CX32166562AA
Jaguar · XF X250 · 2011 · 2.2L 140kW
40.39 €MDV92569
UsedApakšspārns 8X23166563ae
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
15.15 €MDV92543
UsedApakšspārns 8X23166562AE M0U7A
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
15.15 €MDV92542
UsedApakšspārns CX32166563
Jaguar · XF X250 · 2011 · 2.2L 140kW
30.29 €MDV92677
UsedSpārns K5621
Jaguar · XF X250 · 2010 · 3.0L 177kW
35.34 €MDV40985
UsedApakšspārns 8X23166563 8X23166563AE
Jaguar · XF X250 · 2009 · 3.0L
25.25 €MDV34050











