
1 / 6
Ford Mondeo Mk III Aizmugurējais lukturis virsbūvē V1STE0N 6S7113404A
UsedSKU: MDV78558
20.20 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | V1STE0N |
| OEM code | 6S7113404A |
| Other codes | 1S7113404A |
| Make | Ford |
| Model | Mondeo Mk III |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.2L 114 kW |
| Engine code | QJBB |
| Mileage | 134 241 km |
| Color | magnum grey / M1 |
| VIN | WF05XXGBB55U56246 |
| Condition | Used |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 1S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 1.8L 92kW
20.20 €MDV78282
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 1S7113405A K2508
Ford · Mondeo Mk III · 2006 · 2.0L 96kW
10.10 €MDV18958
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē K2491 1S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
10.10 €MDV18906
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13273
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 084311938
Ford · Mondeo Mk III · 2003 · 2.0L 107kW
20.20 €MDV13271
UsedAizmugurējais lukturis virsbūvē 3S7113405A 3S7113405A
Ford · Mondeo Mk III · 2007 · 1.8L 70kW
20.20 €MDV13256








