
1 / 6
Mazda 6 Stūres drošības spilvens T93402A GS1G57K00
UsedSKU: MDV80663
10.10 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | T93402A |
| OEM code | GS1G57K00 |
| Other codes | A11A64661184 |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2009 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 103 kW |
| Engine code | RF7J |
| Mileage | 127 816 km |
| Color | sunlight silver / 22V |
| VIN | JMZGH14D601203690 |
| Condition | Used |
Category: Steering wheel airbag
Donor vehicle photos

1 / 11
Other parts from this car
Similar items
UsedStūres drošības spilvens GDK557K00 T93442A
Mazda · 6 · 2012 · 1.8L
10.00 €MDV106925
UsedStūres drošības spilvens
Mazda · 6 · 2009 · 2.0L 103kW
10.10 €MDV58990
UsedStūres drošības spilvens GS1G57K00 T93402A
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV48869
UsedStūres drošības spilvens T93442A GDK557K00
Mazda · 6 · 2011 · 2.0L 114kW
10.10 €MDV85831
UsedStūres drošības spilvens T93402A GS1G57K00
Mazda · 6 · 2010 · 1.8L 88kW
10.10 €MDV85577
UsedStūres drošības spilvens GS1E57K00
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 108kW
10.10 €MDV63051
