
1 / 7
Renault Scenic III - Grand scenic III Pārslēgšanas mehanisms (kulisa) 8201021402 9612434K
UsedSKU: MDV81110
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8201021402 |
| OEM code | 9612434K |
| Make | Renault |
| Model | Scenic III - Grand scenic III |
| Year | 2010 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 832 |
| Mileage | 137 732 km |
| Color | vert vetiver / TEDNH |
| VIN | VF1JZ0BB643436510 |
| Condition | Used |
Category: Gear shifter/selector
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedPārslēgšanas mehanisms (kulisa) 8201021402 9612434K
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.4L
20.20 €MDV57168
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 8200981498
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
60.00 €MDV106945
UsedCitu veidu vadības bloki / moduļi 284B17882R 706225398
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L
10.00 €MDV106163
UsedRokas bremžu vadības modulis 285F28650R 32620201
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L
40.00 €MDV106142
No photo
UsedAntena (GPS antena) E3033028
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2011 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV104851
No photo
UsedŠļūtene (-es) / caurule (-es) 244930005R T06009A183
Renault · Scenic III - Grand scenic III · 2010 · 1.5L
25.00 €MDV104915











