
1 / 10
Mazda 6 Ģenerators A2TJ0391C 100A
UsedSKU: MDV81917
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | A2TJ0391C |
| OEM code | 100A |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 88 kW |
| Engine code | L8-DE |
| Mileage | 116 000 km |
| Color | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH148201253264 |
| Condition | Used |
Category: Generator/alternator
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedĢenerators A2TJ0681A R2AA
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 132kW
15.00 €MDV105138
UsedĢenerators A2TJ0681A R2AA
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV35447
UsedĢenerators A2TJ0681A R2AAB
Mazda · 6 · 2011 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77402
UsedĢenerators 1108246 r2aa
Mazda · 6 · 2010 · 2.2L 120kW
15.15 €MDV77041
UsedĢenerators A2TJ0681 R2AA
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 120kW
20.20 €MDV72231
UsedĢenerators A3TB6781
Mazda · 6 · 2008 · 2.0L 103kW
15.15 €MDV16348








