
1 / 10
Citroen C4 Grand Picasso Dzinējs 6FY EW7A
UsedSKU: MDV83149
600.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6FY |
| OEM code | EW7A |
| Make | Citroen |
| Model | C4 Grand Picasso |
| Year | 2009 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 92 kW |
| Engine code | 6FY (EW7A) |
| Mileage | 113 000 km |
| Color | gris aluminium / EZR |
| VIN | VF7UA6FYC45352114 |
| Condition | Used |
Category: Engine
Description
Engine test https://www.youtube.com/watch?v=VI3qnMO9eVM&ab_channel=MickeyMouse ----[ENG]Price for the engine as in the photo !-------- [RU]Цена за двигатель как на фото ! -------- [LT]Variklio kaina tokia kaip nuotraukoje ! -------- [PL]Cena za silnik jak na zdjęciu ! ------------------ [FR]Prix par moteur comme sur la photo ! -------- [IT]Prezzo per motore come da foto! -------- [LV]Cena par dzineju kā bildē! ------------------------ [DE]Der Preis für den Motor ist wie auf dem Bild! ---
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedDzinējs 9HR DV6C
Citroen · C4 Grand Picasso · 2012 · 1.6L 82kW
750.00 €MDV101127
UsedDzinējs 9HR
Citroen · C4 Grand Picasso · 2013 · 1.6L 82kW
600.00 €MDV92854
UsedDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 9684613880
Citroen · C4 Grand Picasso · 2008 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV16239
UsedVakuumsūknis 01562A1312S
Citroen · C4 Grand Picasso · 2008 · 1.6L 80kW
10.10 €MDV89149
UsedEļļas filtra turētājs / dzesētājs 312765 3165
Citroen · C4 Grand Picasso · 2008 · 1.6L 80kW
15.15 €MDV89158
UsedZobsiksnas aizsargs 9659869380 7279N0001ASS0
Citroen · C4 Grand Picasso · 2007 · 1.6L 80kW
5.00 €MDV95806



