
1 / 7
Mitsubishi L200 Citu veidu vadības bloki / moduļi MN171315V
UsedSKU: MDV85978
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | MN171315V |
| Make | Mitsubishi |
| Model | L200 |
| Year | 2010 |
| Body | Pickup |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.5L 98 kW |
| Engine code | 4D56 (16V) |
| Mileage | 141 022 km |
| Color | pyreness black / X08 |
| VIN | MMCJNKB40AD006029 |
| Condition | Used |
Category: Other control units/modules
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedStūres pastiprinātāja vadības bloks 8965053010 0G110200030
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
10.10 €MDV78375
UsedAizmugurējā tilta vadības bloks MN171302
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
10.10 €MDV85981
UsedRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija Kenwood KDC4047U
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
50.50 €MDV79414
UsedAizdedzes ECU komplekts 1860B346 8100B333
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 98kW
333.26 €MDV80557
UsedDrošinātāju bloks PPTD20
Mitsubishi · L200 · 2002 · 2.5L 1kW
15.00 €MDV37856
With defectsDzinēja vadu instalācija 8524A213
Mitsubishi · L200 · 2010 · 2.5L 100kW
20.20 €MDV89045







